Сайт вчителя української мови та літератури

Сучасні натюрморти: кічт(кіч) чи все-таки мистецтво?
    Всім нам добре знайомий такий жанр образотворчого мистецтва як натюрморт. Кожен з нас   хоча б раз у житті бачив класичні роботи цього жанру. Сьогодні я пропоную вам переглянути сучасне бачення натюрморту. Представляю вашій увазі деякі роботи сучасних митців, які зображають "мертву натуру".

    Коли я занурююсь у сучасне мистецтво, то завжди постає переді мною одне питання: це кітч чи мистецтво? Згадайте, якщо вам випадала можливість відвідати сучасну інсталяцію, то ви не завжди розуміли "те" мистецтво. Можливо, це кітч? Можливо, це псевдомистецтво? А, можливо, це нам бракує смаку? Адже ми звикли до класичного прояву прекрасного, до відомих художників-класиків та їх світочуття. Але світ невпинно змінюється, розвивається, то, мабуть, і мистецтво також не стоїть на місці? Наші погляди, герої та ідеали теж змінюються...

    Бажаю вам приємного перегляду та продуктивного аналізу. А для кращого розуміння аспектів цього питання залишаю корисні посилання:

http://uk.wikipedia.org/wiki/Кіч.

http://www.kram.in.ua/article/27.

http://ua-referat.com/Кітч_не-мистецтво_не-еліти_Етимологія_та_історія_поняття.

http://ukrgazetaplus.net/article.php?ida=1643.

http://gazeta.ua/articles/slivce/_kitch-vhodit-do-desyatki-sliv-scho-najvazhche-pereklasti-ne-lishe-anglijskoyu-a-j-ukrayinskoyu/445858.

 

 Создан 02 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником